Kapat X
Ürün Geri İadelerinde

Folyocu.Net internet sitemizden almış olduğunuz ürünleri kullanmadan (kesme, yapıştırma, uygulayıp geri sökme v.b) 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri sağlandıktan sonra herhangi bir kesme kullanma yapılmamış ise ve tekrar satılabilecek durumdaysa kargo ücreti düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemleri tamamlanan ürünleri ücretleri 7 gün içerisinde işlem yaptığınız kredi kartına yapılır.

Kişiye özel üretilen ürünlerde iade ve değişim yoktur. Bunlar (özel ölçü ile üretilen folyolar, isimli bulaşık makinesi ve buzdolabı kaplamaları, yer kaplama ürünleri v.b.) Bu ürünler kişiye özel boyutta ve isme özel olduğundan ve takrar satılabilirliği olmadığından iade ve değişim hakkı yoktur, müşterilerimiz bu ürünleri sipariş verirken bu hususu göz önünde bulundurmalıdırlar.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı Folyo, 90 micron kalınlığında yumuşak arkası yapışkanlı pvc bir malzemedir, yapışkanlı folyolarımız kağıt değildir. Ürünlerimiz ile evinizde veya ofisinizde değiştirmek istediğiniz her alanın rengini ve desenini değiştirebilirsiniz, yapışkanlı folyo kullanım alanları, Duvar Kaplama, Fayans Kaplama, Mutfak Dolabı Kaplama, Tezgah Kaplama, Bulaşık Makinesi Kaplama, Buzdolabı Kaplama, Masa Kaplama, Duşakabin Kaplama, Cam Kaplama. Ürünlerimiz düz ve pürüzsüz tüm zeminlere uygulanabilir, ürünler kağıt olmadığından sudan, nemden ve buhardan etkilenmez banyo ve mutfak dahil tüm ıslak zeminlerde kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin arkası gri renktedir uygulandığı koyu zeminlerin rengini belli etmez. Su, sabun ve çamaşır suyu dahil tüm günlük temizliklerinizi yapabilirsiniz.

Yeni Mah. İnkilap Cad. No:86 İzmit / Kocaeli

0545 457 41 41
bilgi@folyocu.net
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.