Kapat X
Yapışkanlı Folyo Nedir?

 

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı folyo, genellikle 80-90 micron kalınlığında arkası yapışkanlı ısı gördüğünde esneyebilen yapıya sahip kaplanacağı objenin şeklini alabilen plastik ince pvc malzemedir. Yapışkanlı folyolar kağıt değildir. Su, nem, buhar ve detarjandan etkilenmez kapladığınız alanlarda günlük temizliğinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz, bunun yanı sıra banyo ve mutfak gibi ıslak alanlarda da kullanılabilir. 

Yapışkanlı Folyo Kullanım Alanları

Yapışkanlı Folyolar, düz ve pürüzsüz tabir ettiğimiz tüm alanlarda kullanılabilir bunlara en çok kullanılan bir kaç yüzey olarak ahşap, metal, plastik, fayans, mermer, cam, saten duvar. Genellikle ahşap mobilya yüzeyi değiştirme ve mutfak ve banyo fayansları değişimlerinde kullanılır. Yapışkanlı folyolar ile evinizde ofisinizde değiştirmek istediğiniz tüm alanlarda farklılık yaratmak için kullanabilirsiniz. Genel olarak  masa kaplama, duvar kaplama, mutfak dolabı kaplama, fayans kaplama, tezgah kaplama, banyo fayans kaplama, yer kaplama, beyaz eşya kaplama, kapı kaplama, dolap kaplama v.s. işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Yapışkanlı Folyo Özellikleri

Yapışkanlı folyolar kağıt değildir.

80-90 micron kalınlığında yumuşak plastik pvc malzemedir.

Su, nem, buhardan etkilenmez. Kaplandığı alandan kalkma yapmaz.

%100 kapatıcıdır. Arkası gri renklidir, kaplandığı koyu zeminin rengini belli etmez.

Deterjandan etkilenmez, günlük temizlğinizi yapabilirsiniz.

Esneyen bir yapıya sahiptir, ısı ile oval alanlarda ve masa köşelerinde şekil alır.

 

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri

Yapışkanlı folyo çeşitleri desenli ve düz renk folyo olarak ikiye ayrılır, düz renk olarak sabit 40-50 renk mat ve parlak olarak mevcuttur. Desenli olarak dijital baskı makinelerinde basıldığı için desen ağacı aslında biraz geniştir, dilediğimiz bir desenide yapışkanlı folyo üzerinde görmemiz mümkündür.


Yapışkanlı Folyo Örnekleri

 

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı Folyo, 90 micron kalınlığında yumuşak arkası yapışkanlı pvc bir malzemedir, yapışkanlı folyolarımız kağıt değildir. Ürünlerimiz ile evinizde veya ofisinizde değiştirmek istediğiniz her alanın rengini ve desenini değiştirebilirsiniz, yapışkanlı folyo kullanım alanları, Duvar Kaplama, Fayans Kaplama, Mutfak Dolabı Kaplama, Tezgah Kaplama, Bulaşık Makinesi Kaplama, Buzdolabı Kaplama, Masa Kaplama, Duşakabin Kaplama, Cam Kaplama. Ürünlerimiz düz ve pürüzsüz tüm zeminlere uygulanabilir, ürünler kağıt olmadığından sudan, nemden ve buhardan etkilenmez banyo ve mutfak dahil tüm ıslak zeminlerde kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin arkası gri renktedir uygulandığı koyu zeminlerin rengini belli etmez. Su, sabun ve çamaşır suyu dahil tüm günlük temizliklerinizi yapabilirsiniz.

Karadenizliler Mah. Barbaros Cad. No:66 B2 Başiskele / Kocaeli

0545 457 41 41
bilgi@folyocu.net
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.